Acasă Ştiri 100 de burgeri au fost pregătiți cu drag de personalul Fuchs România pentru persoanele defavorizate din orașul nostru aflate în evidența Direcției de Asistență Socială Turda
Banner
Director firme InfoTurda: 55 de firme listate
 • Afaceri, Economie
 • Artă şi cultură
 • Computere, Internet
 • Construcţii şi amenajări
 • Cumpărături
 • Educaţie
 • Industrie
 • Mass-Media, Comunicaţii
 • Medicină şi sănătate
 • ONG
 • Servicii
 • Sport şi agrement
 • Timp liber
 • Transport, Auto
 • Turism
Recomandă pe facebook
100 de burgeri au fost pregătiți cu drag de personalul Fuchs România pentru persoanele defavorizate din orașul nostru aflate în evidența Direcției de Asistență Socială Turda PDF Imprimare Email
Scris de Ziarul 21   
Miercuri, 21 Iulie 2021 14:00

La împlinirea a 20 de ani de activitate în România, compania Fuchs organizează caravana națională prin care 4.000 de porții de mâncare sunt donate pentru copii, familii și persoane vârstnice defavorizate. Astăzi, food truck-ul s-a oprit și în orașul nostru, aducând astfel bucurie pe chipurile greu încercate ale persoanelor defavorizate. Împreună facem bine prin fapte […]

Articolul 100 de burgeri au fost pregătiți cu drag de personalul Fuchs România pentru persoanele defavorizate din orașul nostru aflate în evidența Direcției de Asistență Socială Turda apare prima dată în Ziarul 21.


Citește mai mult...
 

Adaugă comentariu


Codul de securitate
Actualizează

Banner